נגרר חץ להשכרה

עגלת חץ מהווה חלק אינטגרלי מכל סימון כבישים ומספקת מענה ממוקד למגוון של שינויים בדרכי התחבורה. על ידי שימוש נכון בעגלת החץ, ניתן ליהנות מפתרון בטיחותי לעבודות תשתית אשר מתבצעות בשעות היום והלילה ולספק הכוונה מתאימה לנהגים. גלו כעת עוד אודות עגלות החץ שחברתנו מציעה להשכרה ועל היתרונות הבלעדיים שבעבודה עם דרכי נועם.

להצעת מחיר וקבלת מידע נוסף

מה זה עגלת חץ?

מהי עגלת חץ ולאיזה מקרים צריך אותה

עגלת חץ היא תמרור נייד אשר משמש קבלני עפר ודרך לצורך סימון שינוי בהסדרי התנועה ובתוואי הדרך. העגלה עצמה עשויה מברזל איכותי אשר עמיד במרבית סוגי האקלים ומצוידת בפנסי לד עוצמתיים, אשר מייצרים את סימן ההכוונה המוכר לנו כל כך. העובדה שניתן להזיז אותה בקלות והיא מורכבת ממספר של גלגלים, הופכת אותה לפופולרית כל כך בתחום צביעה וסימון הכבישים.

 

מהם האספקטים הבטיחותיים שלה

עגלת החץ נחשבת למענה בטיחותי של ממש ודרך נהדרת להתריע על שינויים בהסדר התנועה. בזכות העובדה שניתן לראות את נורות הלד ממרחק רב, ניתן לשמור על בטיחותם של צוות העובדים ולהפנות את הנהגים לנתיבים חלופיים. יתרה מכך, העובדה שהעגלה משתמשת בטכנולוגיית הלד המתקדמת מאפשרת לכם להשתמש בה גם בימים ערפילים במיוחד.

כיצד מפעילים את עגלת החץ

את עגלת החץ ניתן להפעיל באופן ידני בעזרת מערכת בקרת שליטה חכמה, או להשתמש בשלט רחוק לצורך העבודה. אפשר לקבוע את עוצמת התאורה, מהירות ההבזקים ואת התדירות שלהם באופן קל ופשוט. בנוסף, עגלת החץ הינה מבוססת על מצבר חשמלי ונחשבת לאוטונומית לחלוטין, כך שניתן להזיז אותה בזמן העבודה ולשלוט בה באופן עצמאי לגמרי.

שאלות ותשובות על נגרר חץ להשכרה

  • האם ניתן להשכיר עגלת חץ בגודל מיוחד?

  • האם עגלת החץ נוטה להחליד?

  • כיצד ניתן לשנע את העגלות ממקום למקום?